П Р О Т О К О Л
ОТ
РЕПУБЛИКАНСКОТО ИНДИВИДУАЛНО ПЪРВЕНСТВО
ЗА ЮНОШИ ДО 18 ГОДИНИ - КЛАСИЧЕСКИ ШАХ
ПЛОВДИВ, 14-20.02.1999 ГОДИНА
9 КРЪГА, ШВЕЙЦАРСКА СИСТЕМА


Име Фамилия Клуб Град Точки Място
Иван Чепаринов Локомотив Пловдив 6,5 1
Светлин Младенов Локомотив Мездра 6,5 2
Момчил Николов Добрич Добрич 6,5 3
Мартин Вълев Абритус Разград 6,5 4
Ростислав Раев Пристис Русе 6 5
Николай Анчев Гамбит Шумен 5,5 6
Велислав Куков Локомотив Пловдив 5,5 7
Красимир Русев Локомотив Пловдив 5,5 8
Ясен Стойков Каиса Варна 5 9
Чавдар Косев Тунджа Ямбол 5 10
Валентин Йотов Дракон Плевен 5 11
Деян Димитров Хармония Шабла 5 12
Антон Костадинов Каиса Варна 5 13
Пламен Нанков Каиса Варна 4,5 14
Микаел Агагабян Варна Варна 4,5 15
Александър Рахнев Даршанс Пловдив 4,5 16
Николай Милчев Дракон Плевен 4,5 17
Стоян Стаматов Каиса Варна 4 18
Иван Колев Марица Пловдив 4 19
Иван Иванов Добрич Добрич 3,5 20
Венцислав Николов Каиса Варна 3 21
Илиан Алексиев Г.Даскалов Варна 3 22
Странил Кавалски Гамбит Шумен 2 23
Запрян Запрянов Марица Пловдив 2 24



П Р О Т О К О Л
ОТ
РЕПУБЛИКАНСКОТО ИНДИВИДУАЛНО ПЪРВЕНСТВО
ЗА ЮНОШИ ДО 18 ГОДИНИ - БЛИЦ
ПЛОВДИВ, 17.02.1999 ГОДИНА
9 КРЪГА, ШВЕЙЦАРСКА СИСТЕМА


Име Фамилия Клуб Град Точки Място
Николай Анчев Гамбит Шумен 7 1
Красимир Русев Локомотив Пловдив 7 2
Светлин Младенов Локомотив Мездра 6,5 3
Мартин Вълев Абритус Разград 6 4
Велислав Куков Локомотив Пловдив 6 5
Антон Костадинов Каиса Варна 6 6
Момчил Николов Добрич Добрич 5,5 7
Пламен Нанков Каиса Варна 5,5 8
Александър Рахнев Даршанс Пловдив 5,5 9
Стоян Стаматов Каиса Варна 5 10
Венци Николов Каиса Варна 5 11
Ясен Стойков Каиса Варна 5 12
Иван Колев Марица Пловдив 4,5 13
Николай Милчев Дракон Плевен 4 14
Деян Димитров Хармония Шабла 4 15
Валентин Йотов Дракон Плевен 4 16
Ростислав Раев Пристис Русе 4 17
Чавдар Косев Тунджа Ямбол 4 18
Иван Иванов Добрич Добрич 3,5 19
Илиан Алексиев Г.Даскалов Варна 3,5 20
Микаел Агагабян Варна Варна 3 21
Иван Чепаринов Локомотив Пловдив 3 22
Петър Терзиев Алехин Казанлък 3 23
Николай Христозов Даршанс Пловдив 3 24
Странил Кавалски Гамбит Шумен 2 25
Запрян Запрянов Марица Пловдив 1,5 26



П Р О Т О К О Л
ОТ
РЕПУБЛИКАНСКО ИНДИВИДУАЛНО ПЪРВЕНСТВО
ДЕВОЙКИ 18 Г.
КЛАСИЧЕСКИ ШАХ
ДУПНИЦА, 16-21.02.1999 Г.
7 КРЪГА, ШВЕЙЦАРСКА СИСТЕМА

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ:

Име Фамилия Клуб Град Точки Място
Татяна Плачкинова Спартак Пловдив 6 1
Любка Георгиева Спортист Своге 6 2
Жени Димитрова Добрич Добрич 4 3
Стефи Бедникова Капабланка Дупница 4 4
Цветина Борисова Дунав Русе 4 5
Красимира Йовкова Алехин Казанлък 4 6
Александра Александрова ЦРД Кюстендил 4 7
Диана Грънчарова ЦРД Кюстендил 4 8
Борислава Йорданова Дракон Плевен 3,5 9
Звезделина Бонева Враца Враца 3,5 10
Олга Васева Капабланка Дупница 3,5 11
Милена Стефанова Враца Враца 2 12
Моника Дилова Дракон Плевен 1 13



П Р О Т О К О Л
ОТ
РЕПУБЛИКАНСКО ИНДИВИДУАЛНО ПЪРВЕНСТВО
ДЕВОЙКИ 18 Г.
БЛИЦ
ДУПНИЦА, 16-21.02.1999 Г.
13 КРЪГА, КРЪГОВА СИСТЕМА

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ:

Име Фамилия Клуб Град Точки Място
Татяна Плачкинова Спартак Пловдив 11 1
Любка Георгиева Спортист Своге 11 2
Диана Грънчарова ЦРД Кюстендил 9 3
Жени Димитрова Добрич Добрич 8,5 4
Цветина Борисова Дунав Русе 7 5
Олга Васева Капабланка Дупница 5,5 6
Стефи Бедникова Капабланка Дупница 5,5 7
Борислава Йорданова Дракон Плевен 5,5 8
Александра Александрова ЦРД Кюстендил 5 9
Красимира Йовкова Алехин Казанлък 3,5 10
Звезделина Бонева Враца Враца 3,5 11
Милена Стефанова Враца Враца 3 12
Моника Дилова Дракон Плевен 0 13



П Р О Т О К О Л
РЕПУБЛИКАНСКО ИНДИВИДУАЛНО ПЪРВЕНСТВО
ДЕВОЙКИ 20 Г. - КЛАСИЧЕСКИ ШАХ
TETEBEH, 23-28.02.1999 Г.
9 КРЪГА, ШВЕЙЦАРСКА СИСТЕМА

Име Фамилия Клуб Град Точки Място
Десислава Димова Хемус София 6,5 1
Надежда Кюлева Хемус София 5 2
Жени Димитрова Добрич Добрич 5 3
Татяна Плачкинова Спартак Пловдив 5 4
Валентина Костадинова Добрич Добрич 5 5
Елица Раева Пристис Русе 5 6
Стефи Бедникова Капабланка Дупница 4 7
Цанка Пенева Дряново Дряново 4 8
Олга Васева Капабланка Дупница 4 9
Камелия Пенева Дряново Дряново 4 10
Доротея Димитрова Абритус Разград 4 11
Радостина Костадинова Добрич Добрич 4 12
Теодора Михова Тетевен Тетевен 4 13
Диана Тодорова Добрич Добрич 3,5 14
Христина Христова Тетевен Тетевен 3,5 15
Росица Орлинова Тетевен Тетевен 3,5 16
Нора Георгиева Орловец1997 Габрово 3 17
Мирела Желязкова Дракон Плевен 3 18
Силвия Антонова Тетевен Тетевен 3 19
Мария Минчева Тетевен Тетевен 3 20
Жана Щерева Тетевен Тетевен 2,5 21
Виктория Чернина Тетевен Тетевен 2,5 22
Надежда Китова Тетевен Тетевен 2,5 23
Калушка Юлианова Тетевен Тетевен 2,5 24
Цветелина Георгиева Тетевен Тетевен 2 25
Росица Албенова Тетевен Тетевен 1,5 26
Цветомира Конова Тетевен Тетевен 1,5 27
Антония Кирова Тетевен Тетевен 1 28



П Р О Т О К О Л
РЕПУБЛИКАНСКО ИНДИВИДУАЛНО ПЪРВЕНСТВО
ДЕВОЙКИ 20 Г. - БЛИЦ
TETEBEH, 25.02.1999 Г.
9 КРЪГА, ШВЕЙЦАРСКА СИСТЕМА

Име Фамилия Клуб Град Точки Място
Татяна Плачкинова Спартак Пловдив 8,5 1
Стефи Бедникова Капабланка Дупница 7,5 2
Надежда Кюлева Хемус София 7,5 3
Светлана Цветкова Дракон Плевен 6 4
Нора Георгиева Орловец1997 Габрово 6 5
Елица Раева Пристис Русе 5,5 6
Олга Васева Капабланка Дупница 5,5 7
Камелия Пенева Дряново Дряново 5,5 8
Десислава Димова Хемус София 5 9
Жени Димитрова Добрич Добрич 5 10
Доротея Димитрова Абритус Разград 5 11
Валентина Костадинова Добрич Добрич 5 12
Радостина Костадинова Добрич Добрич 5 13
Вероника Андреева Дракон Плевен 5 14
Виктория Иванова Дракон Плевен 5 15
Цанка Пенева Дряново Дряново 5 16
Мирела Желязкова Дракон Плевен 4 17
Христина Христова Тетевен Тетевен 4 18
Диана Тодорова Добрич Добрич 4 19
Жана Щерева Тетевен Тетевен 4 20
Мария Минчева Тетевен Тетевен 4 21
Виктория Чернина Тетевен Тетевен 4 22
Росица Орлинова Тетевен Тетевен 4 23
Силвия Антонова Тетевен Тетевен 4 24
Антония Кирова Тетевен Тетевен 4 25
Цветелина Георгиева Тетевен Тетевен 3 26
Надежда Китова Тетевен Тетевен 3 27
Калушка Юлианова Тетевен Тетевен 3 28
Цветомира Конова Тетевен Тетевен 3 29
Теодора Михова Тетевен Тетевен 3 30
Росица Албенова Тетевен Тетевен 1 31