РЕПУБЛИКАНСКОТО ИНДИВИДУАЛНО ПЪРВЕНСТВО
ЗА ЮНОШИ ДО 12 ГОДИНИ
БЛИЦ - 7 КРЪГА, ШВЕЙЦАРСКА СИСТЕМА
ГРАД РИЛА 28-29.03.1999 Г


ИМЕ ФАМИЛИЯ КЛУБ ГРАД ТОЧКИ МЯСТО
Христо Велчев Локомотив Мездра 6 1
Светозар Цеков Дракон Плевен 5,5 2
Валентин Йотов Дракон Плевен 5,5 3
Андрей Куков Локомотив Пловдив 5 4
Илия Габровски Гамбит Шумен 5 5
Тодор Бонев Темп Сливен 5 6
Георги Евстатиев Локомотив Пловдив 4,5 7
Михаил Гигов Дракон Плевен 4 8
Ивайло Даскалов Тунджа Ямбол 4 9
Пламен Младенов Дракон Плевен 4 10
Явор Янакиев Каиса Варна 4 11
Светлана Цветкова Дракон Плевен 4 12
Николай Пламенов Локомотив Мездра 4 13
Метин Мехмет Абритус Разград 4 14
Митко Велков Алехин Казанлък 3,5 15
Дарин Симеонов Дряново Дряново 3,5 16
Григор Григоров Беласица Петрич 3 17
Ивайло Димитров НСА София 3 18
Атанас Станоев Перун Кресна 3 19
Васил Василев Бяло конче Севлиево 3 20
Георги Матеев Хемус София 3 21
Денислав Чакъров Темп Сливен 3 22
Вероника Андреева Дракон Плевен 2,5 23
Кирил Йолов САКА Благоевград 2,5 24
Павел Насков Хемус София 2,5 25
Теодор Григоров Каиса Варна 2 26
Кристиян Йорданов Хемус София 2 27
Георги Николов Перун Кресна 2 28
Юлиян Лудачки Хемус София 1 29
Живко Михалев Темп Сливен 1 30



РЕПУБЛИКАНСКОТО ИНДИВИДУАЛНО ПЪРВЕНСТВО
ЗА ЮНОШИ ДО 12 ГОДИНИ
КЛАСИЧЕСКИ ШАХ
ГРАД РИЛА 23-28.03.1999 Г.

ИМЕ ФАМИЛИЯ КЛУБ ГРАД ТОЧКИ МЯСТО
Валентин Йотов Дракон Плевен 6,5 1
Пламен Младенов Дракон Плевен 6,5 2
Светозар Цеков Дракон Плевен 6,5 3
Михаил Гигов Дракон Плевен 6,5 4
Тодор Бонев Темп Сливен 6,5 5
Андрей Куков Локомотив Пловдив 6 6
Христо Велчев Локомотив Мездра 6 7
Ивайло Димитров НСА София 6 8
Явор Янакиев Каиса Варна 6 9
Наско Начев НСА София 6 10
Дарин Симеонов Дряново Дряново 5,5 11
Георги Евстатиев Локомотив Пловдив 5,5 12
Ивайло Даскалов Тунджа Ямбол 5 13
Григор Григоров Беласица Петрич 5 14
Илия Габровски Гамбит Шумен 5 15
Светлана Цветкова Дракон Плевен 5 16
Метин Мехмет Абритус Разград 5 17
Митко Велков Алехин Казанлък 5 18
Павел Насков Хемус София 5 19
Кирил Йолов САКА Благоевград 4,5 20
Александър Алексиев Дупница Дупница 4,5 21
Аспарух Кръстев САКА Благоевград 4,5 22
Атанас Станоев Перун Кресна 4,5 23
Мариан Карагьозов НСА София 4,5 24
Вероника Андреева Дракон Плевен 4,5 25
Георги Матеев Хемус София 4 26
Васил Василев Бяло конче Севлиево 4 27
Николай Пламенов Локомотив Мездра 4 28
Стефан Георгиев Хемус София 4 29
Живко Михалев Темп Сливен 4 30
Нгуен Георги Р. спортист Самоков 3,5 31
Теодор Григоров Каиса Варна 3,5 32
Денислав Чакъров Темп Сливен 3,5 33
Илия Стоянов Капабланка Дупница 3,5 34
Георги Николов Перун Кресна 3 35
Васил Николов Дупница Дупница 3 36
Юлиян Лудачки Хемус София 3 37
Красимир Серафимов Дупница Дупница 3 38
Кирил Станкев Дупница Дупница 2,5 39
Ивайло Георгиев САКА Благоевград 2,5 40
Емил Минчев Г. Даскалов Варна 2,5 41

Гл.съдия: Б.Драгнев



РЕПУБЛИКАНСКОТО ИНДИВИДУАЛНО ПЪРВЕНСТВО
ЗА ДЕВОЙКИ ДО 10 ГОДИНИ
БЛИЦ
11 КРЪГА - КРЪГОВА СИСТЕМА
ГРАД РИЛА 12.04.1999 Г.

Име Фамилия Клуб Град Точки Място
Юлия Събева Дунав Русе 8 1
Милена Стефанова Враца Враца 8 2
Велислава Лучева Гебедже Белослав 7 3
Василена Иванова Капабланка Дупница 6,5 4
Моника Дилова Дракон Плевен 6,5 5
София Георгиева Дебют Оряхово 6 6
Валентина Кръстева Добрич Добрич 4 7
Соня Лазарова Р.спортист Самоков 4 8
Калина Кандиларова Пристис Русе 3 9
Велинимет Мехмедова Дунав Русе 0 11

Гл.съдия: Е.Бенлиев Гл.секретар: Б.Атанасов



РЕПУБЛИКАНСКОТО ИНДИВИДУАЛНО ПЪРВЕНСТВО
ЗА ДЕВОЙКИ ДО 10 ГОДИНИ
КЛАСИЧЕСКИ ШАХ
7 КРЪГА - ШВЕЙЦАРСКА СИСТЕМА
ГРАД РИЛА, 8 -12.04.1999 Г.

Име Фамилия Клуб Град Точки Място
Моника Дилова Дракон Плевен 6 1
Милена Стефанова Враца Враца 5,5 2
Василена Иванова Капабланка Дупница 5,5 3
Юлия Събева Дунав Русе 4,5 4
Велислава Лучева Гебедже Белослав 4 5
Марина Мицева Хемус София 4 6
Велинимет Мехмедова Дунав Русе 3,5 7
Валентина Кръстева Добрич Добрич 3,5 8
Калина Кандиларова Пристис Русе 3 9
Соня Лазарова Р.спортист Самоков 3 10
София Георгиева Дебют Оряхово 3 11
  Димитрова НСА София 2,5 12
  Цветкова НСА София 1 13

Гл.съдия: Е.Бенлиев Гл.секретар: Б.Атанасов