33 шахматна Олимпиада
Резултати на някои от женските отбори по дъски

Резултати на Българския женски национален отбор по дъски
 
България жени
Мексико
Хърватска
Монголия
Узбекистан
Туркменистан
Виетнам
Венецуела
Армения
Израел
Полша
Литва
Румъния
Китай
Място 5
Антоанета Стефанова
 
1
0
1/2
1/2
0
 
1
1
0
1
1
1/2
6 1/2 /11
Маргарита Войска
1/2
 
 
1
1
0
1
0
 
 
1
1
1/2
6/9
Мария Велчева
1
0
1/2
0
 
 
1
1/2
1/2
0
 
 
 
3 1/2 /8
Силвия Алексиева
1
1/2
0
 
1
1/2
1
 
1
1
1
0
1/2
7 1/2 /11
Общ резултат
2 1/2
1 1/2
1/2
1 1/2
2 1/2
1/2
3
1 1/2
2 1/2
1
3
2
1 1/2
23 1/2 /39
 



Следват резултатите и на останалите отбори от първата шестица:

Резултати на Китайския женски национален отбор по дъски
 
Китай жени
Латвия
Германия
Чехия
Испания
Виетнам
Румъния
Украйна
Полша
Холандия
Грузия
Русия-1
Унгария
България
Място 1
Jun Xie
1/2
1/2
 
 
1
1
1
1
 
0
1/2
1
1/2
7/10
Chen Zhu
 
1
1/2
1
1
1/2
1
1
1/2
1/2
1/2
 
1/2
8/11
Pin Wang
1/2
1
1/2
1
 
 
 
1/2
1/2
1/2
1/2
1
 
6/9
Lei Wang
1
 
1/2
1
1
1
1
 
1
 
 
1
1/2
8/9
Общ резултат
2
2 1/2
1 1/2
3
3
2 1/2
3
2 1/2
2
1
1 1/2
3
1 1/2
29/39
 

Резултати на Руския женски национален отбор по дъски
 
Русия-1 жени
Венецуела
Казахстан
Югославия
Русия-3
Украйна
Куба
Грузия
Литва
Румъния
Гърция
Китай
Холандия
Полша
Място 2
Светлана Матвеева
1
0
0
 
1
0
0
0
 
 
1/2
1/2
1/2
3 1/2 /10
Екатерина Ковалевская
 
1
1/2
1/2
0
1
1
1
1
1
1/2
1/2
1
9/12
Татяна Шумякина
1
 
 
1
 
1
1
 
0
1
1/2
1
 
6 1/2 /8
Татяна Степовая
1
1
1
1
0
 
 
1
1
1
 
 
1
8/9
Общ резултат
3
2
1 1/2
2 1/2
1
2
2
2
2
3
1 1/2
2
2 1/2
27/39
 

Резултати на Грузинския женски национален отбор по дъски
 
Грузия жени
Финландия
Литва
Виетнам
Венецуела
Босна
Полша
Русия-1
Чехия
Естония
Китай
Румъния
Украйна
Югославия
Място 3
Мая Чибурданидзе
1
1/2
 
1
1
1
1
1/2
1
1
1/2
1/2
1/2
9 1/2 /12
Нана Йоселиани
1/2
1
0
1
1
1/2
 
1
1
1/2
1/2
1/2
1/2
8/12
Кетеван Арахамия
 
1
0
1
1
1/2
0
1
1
1/2
1
 
1
8/11
Нино Куртсидзе
1/2
 
0
 
 
 
0
 
 
 
 
1
 
1 1/2 /4
Общ резултат
2
2 1/2
0
3
3
2
1
2 1/2
3
2
2
2
2
27/39
 
Резултати на Холандския женски национален отбор по дъски
 
Холандия жени
Португалия
Франция
Русия-3
Чехия
Словакия
Русия-2
Армения
Румъния
Китай
Югославия
Куба
Русия-1
Украйна
Място 4
Заокин Пенг
1
1
0
1
 
1
1/2
1
1/2
1/2
1
1/2
1
9/12
Ерика Шива
1
1/2
 
1/2
1/2
1/2
1
1
1/2
 
1/2
1/2
1/2
7/11
Теа Босбойм-Ланчава
1
1/2
0
 
1/2
 
1
 
0
1/2
1
 
1/2
5/9
Линда Ял Тиоен Сан
 
 
1
0
1
1/2
 
0
 
0
 
0
 
2 1/2 /7
Общ резултат
3
2
1
1 1/2
2
2
2 1/2
2
1
1
2 1/2
1
2
23 1/2 /39
 

Резултати на Румънския женски национален отбор по дъски
 
Румъния жени
Австрия
Англия
Туркменистан
Монголия
Югославия
Китай
Естония
Холандия
Русия-1
Украйна
Грузия
България
Израел
Място 6
Корина Пептан
1
1
0
 
1/2
0
1
0
0
 
1/2
0
1/2
4 1/2 /11
Кристина Фойшор
1
1/2
 
1
 
1/2
1
0
 
1/2
1/2
0
1/2
5 1/2 /10
Елена Козма
1/2
 
1
1
1/2
 
1
1
1
1
0
 
 
7/9
Габриела Оларашу
 
1
1
1
1
0
 
 
0
0
 
1
1
6/9
Общ резултат
2 1/2
2 1/2
2
3
2
1/2
3
1
1
1 1/2
1
1
2
23/39
 

Резултати на Югославския женски национален отбор по дъски
 
Югославия жени
Македония
Босна
Русия-1
Армения
Румъния
Естония
Хърватска
Гърция
Полша
Холандия
Украйна
Латвия
Грузия
Място 7
Алиса Марич
1
1
1
1
1/2
0
1
1
1/2
1/2
1
1/2
 
9/12
Наташа Бойкович
 
1
1/2
0
1/2
0
1
1/2
1
1/2
1/2
0
1/2
6/12
Саня Вуксанович
1
 
0
 
0
 
 
 
 
 
 
 
1/2
1 1/2 /4
Мария Манакова
1
1
 
1/2
 
1/2
1
0
1/2
1
0
1
0
6 1/2 /11
Общ резултат
3
3
1 1/2
1 1/2
1
1/2
3
1 1/2
2
2
1 1/2
1 1/2
1
23/39